Martes Sport Sp. z o.o.
Interesujesz się Sportem?
Dołącz do grona najlepszych !

Jesteś osobą pełną entuzjazmu, a do tego chcesz zdobyć cenne doświadczenie?
Martes sport to 25 lat działalności, blisko 300 sklepów sportowych w Polsce i za granicą, ponad 3000 zatrudnionych osób, bogate portfolio marek oraz rozbudowana sieć logistyczna.

Aktualnie poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Kierownik Sklepu

Wymagania:

  • udokumentowane doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika, zastępcy kierownika lub osoby funkcyjnej w sieciach handlowych,
  • doświadczenie w pracy w handlu,
  • dyspozycyjność,
  • zaangażowanie,
  • odpowiedzialność,
  • kreatywność,
  • umiejętność zarządzania kilkunastoosobowym zespołem pracowników,
  • znajomość branży sportowej będzie dodatkowym atutem.

Opis stanowiska:

  • prowadzenie i kierowanie powierzonym sklepem zgodnie ze standardami firmy,
  • podejmowanie działań umożliwiających osiągnięcie planowanego poziomu sprzedaży,
  • kontrola wdrażania określonych działań przy współpracy z Kierownikiem Regionu Sprzedaży,
  • zarządzanie i motywowanie podległego zespołu,
  • wdrażanie akcji marketingowych i promocyjnych,
  • budowanie pozytywnego wizerunku sklepu i marki.

Oferujemy:

  • atrakcyjną pracę w prężnie rozwijającej się, nowoczesnej firmie o stabilnej pozycji na rynk
  • samodzielną, ciekawą pracę w młodym zespole,
  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń,interesujące wyzwania przy realizacji zadań,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • motywacyjny system wynagrodzeń,
  • pakiet dodatkowych benefitów (Karta Multisport, ubezpieczenie grupowe).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk
znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Zostań jednym z Nas - być może to właśnie na Ciebie czekamy!
Więcej o nas na: www.martessport.com.pl