Klient InfoPraca.pl

DUŻY PRYWATNY SKLEP SPOŻYWCZY W PRESTIŻOWEJ LOKALIZACJI RZESZOWA

ZATRUDNI DYNAMICZNEGO: KIEROWNIKA SKLEPU (branża FMCG)

WYNAGRODZENIE: od 3,500 do 5,500

Twoje zadania:

  • Zarządzanie sprzedażą oraz kosztami sklepu,
  • Zapewnienie funkcjonowania obiektu zgodnie z wewnętrznymi standardami,
  • Organizowanie i nadzorowanie pracy zespołu,
  • Delegowanie zadań, ocena pracowników, motywowanie,
  • Praca na sali sprzedaży i dbanie o zadowolenie klientów,
  • Przygotowywanie zamówień towaru oraz analiza wskaźników,

Twoje kompetencje:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w handlu FMCG,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność zarządzania zespołem,
  • Nastawienie na potrzeby klienta,
  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Znajomość pakietu Office,

Zapewniamy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę bez okresu próbnego,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe,
  • Realny i przejrzysty system premiowy,
  • Ubezpieczenie, kartę Multisport,

Zainteresowane osoby prosimy o przeslanie aktualnej aplikacji za pomoca opcji "Aplikuj".

Wszystkim aktualnie zatrudnionym gwarantujemy pełną dyskrecję.

Kierownik Sklepu

Miejsce pracy: Rzeszów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.