Kierownik Sklepu (produkt premium) - Warszawa , mazowieckie
od Gi Group Sp. z o.o.
Gi Group Sp. z o.o.
Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Aktualnie, dla jednego z naszych Włoskich Klientów poszukujemy osoby, kótra dołączy do zespołu w Centrum Handlowym Klif.

Kierownik Sklepu (produkt premium)

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

- Bezpośrednia obsługa Klienta zgodnie ze standardami Firmy

- Aktywny udział w przygotowaniu oraz realizacji akcji promujących markę

- Sprzedaż produktów luksusowych i realizacja planów sprzedażowych

- Wsparcie zespołu w obsłudze klienta

- Dbanie o odpowiedni kontakt z Klientami

- Dbałość o porządek i estetykę w punkcie sprzedaży

- Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagamy:

- Min. 3 letnie doświadczenie w sprzedaży marki premium

- Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

- Doświadczenie w motywowaniu zespołu i budowaniu pozytywnych relacji,

- Zdolność do wyznaczania oraz realizacji celów,

- Umiejętność budowania relacji z Klientem poprzez aktywną obsługę,

- Umiejętność planowania pracy własnej i podległego zespołu,

- Wysoką kultura osobista

Oferujemy:

- Możliwość dołączenia do zgranego zespołu

- Miejsce pracy: Centrum Handlowe KLIF

- Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z premią i w oparciu o umowę o pracę

- Samodzielność w działaniu

- Możliwość rozwoju w strukturach organizacji