Kierownik sklepu kosmetycznego

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Kluczowe zadania na stanowisku:
• Zarządzanie zespołem 7-10 pracowników
• Obsługa Klientów i sprzedaż produktów
• Szkolenie oraz motywacja pracowników
• Realizacja budżetu sklepu, planowanie grafików
• Raportowanie, dbanie o optymalizację kosztów sklepu
• Koordynowanie pracy sklepu

Wymagania:
• Min. 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu personelem
• Doświadczenie w pracy w branży kosmetycznej lub zainteresowanie tą branżą
• Znajomość podstaw prawa pracy
• Proaktywne nastawienie, komunikatywność, umiejętność planowania zadań
• Doświadczenie w planowaniu grafików, prowadzeniu ewidencji czasu pracy

Gwarantujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Szkolenie wdrożeniowe
• Pracę w międzynarodowej firmie z branży kosmetycznej
• Konkurencyjne wynagrodzenie
• Premie sprzedażowe
• Pracę w systemie zmianowym
• Realną szansę rozwoju zawodowego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials