Elokon Polska Sp. z o.o.
W samym sercu Przemysłu 4.0, ELOKON opracowuje rozwiązania bezpieczeństwa dla przemysłu i jest po to, aby pomóc Ci w osiągnięciu Twojego potencjału: czy chcesz rozpocząć karierę zawodową, połączyć praktyczne szkolenie zawodowe z nauką, czy rozwijać się zawodowo. Elastyczne warunki pracy i przyjazne dla rodziny inicjatywy uzupełniają pakiet dla pracowników ELOKON.
Firma ELOKON Polska specjalizuje się w nowoczesnych technikach bezpieczeństwa maszyn i procesów przemysłowych oraz zaawansowanych technologicznie produktach dla przemysłu, działając na terenie Polski od 1992 roku. Razem z firmą ELOKON Logistics, która opracowuje, sprzedaje i instaluje produkty dla sektora intralogistyki, jest członkiem międzynarodowej grupy ELOKON. Wzajemne powiązanie firm w grupie pozwala na łączenie pozytywnego doświadczenia podczas realizacji projektów nie tylko w Europie, ale również i w innych rejonach świata.
Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Kierownik serwisu

Miejsce pracy: Warszawa

ELOKON Logistics Sp. z o.o. jest wiodącą firmą wdrożeniową w dziedzinie bezpieczeństwa i eksploatacji maszyn w transporcie wewnątrzzakładowym oraz systemach logistycznych.

Główne zadania:

  • zarządzanie zespołem pracowników serwisu,
  • koordynowanie i realizacja projektów z dziedziny systemów bezpieczeństwa w intralogistyce, tj. montaż, naprawa oraz serwis urządzeń bezpieczeństwa i urządzeń wspomagających dla wózków jezdniowych,
  • odpowiedzialność za budżet usług serwisowych,
  • sporządzanie (koordynacja) ofert serwisowych, realizacja zamówień,
  • współpraca z pracownikami działu sprzedaży, produkcji i R&D,
  • współpraca z niemieckim działem serwisu,
  • budowanie relacji z klientami.

Wymagania:

  • doświadczenie w branży elektrotechnicznej lub/i elektromechanicznej,
  • wykształcenie techniczne: elektromechanik, elektryk, elektronik (średnie lub wyższe),
  • umiejętność czytania i analizowania dokumentacji techniczno-ruchowych i schematów elektrycznych,
  • dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku – warunek konieczny,
  • umiejętność współpracy i koordynowania zadań podległego zespołu,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjność – delegacje na terenie całego kraju oraz w wybranych krajach Europy Wschodniej,
  • samodzielność przy realizacji zadań, dokładność,
  • wysoka kultura osobista,
  • dobra umiejętność obsługi komputera.

Dodatkowymi atutami będą:

  • uprawnienia SEP do 1 kV,
  • wiedza z zakresu branży wózków widłowych,
  • uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę dającą duże możliwości rozwoju zawodowego,
  • szkolenia wdrażające, wsparcie merytoryczne,
  • realizację różnorodnych nowatorskich projektów w dziedzinie systemów bezpieczeństwa i systemów wspomagających pracę wózków widłowych,
  • stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • bardzo dobrą atmosferę pracy.

CV oraz list motywacyjny z oczekiwaniami finansowymi prosimy przesłać za pomocą przycisku "Aplikuj".