Gi Group Poland S.A.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Kierownik serwisu

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Dla naszego Klienta – lidera w obszarze produkcji i sprzedaży, który działa w branży technicznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownika serwisu

Zakres obowiązków:

• odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie dwóch działów serwisowych firmy (w woj. śląskim oraz mazowieckim),
• dbałość o terminową realizację napraw w ramach gwarancji,
• koordynacja pracy podległego zespołu (do 20 osób),
• obsługa klienta (doradztwo techniczne, gwarancje, reklamacje),
• uczestniczenie w konferencjach branżowych, szkoleniach technicznych,
• cykliczne wizyty w autoryzowanych serwisach na terenie kraju.

Wymagania:

• min. 5 – letnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu działem serwisowym,
• doświadczenie w branży technicznej, przemysłowej,
• doświadczenie w zarządzaniu pracą zespołu,
• wykształcenie minimum średnie techniczne,
• uprawnienie SEP,
• komunikatywna znajomość języka angielskiego (wymóg konieczny),
• znajomość przepisów BHP, PPOŻ, praca w zakresie reklamacji, gwarancji serwisowych,
• wysoko rozwinięte zdolności techniczne, interpersonalne, organizacyjne oraz predyspozycje liderskie,
• gotowość do podróży służbowych,
• prawo jazdy kat. B.

Korzyści:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• konkurencyjne wynagrodzenie,
• możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku pracy.

Agencja pracy Gi Group - posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.