Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world's leading provider of HR solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2018, work through Adecco Poland found nearly 52 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Kierownik Serwisu

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Siedziba firmy woj. śląskie

Zakres obowiązków:

Pełna odpowiedzialność za prawidłowe działanie serwisu,
monitorowania standardów

Cykliczne odwiedzanie autoryzowanych serwisów
terenowych, realizowanie audytów

Zarządzanie podległym zespołem; efektywne delegowanie
i weryfikowanie wykonania określonych zadań w zakresie:

  • koordynacji w obszarze napraw, reklamacji i doradztwa technicznego
  • udziału w konferencjach dla klientów i partnerów (szkolenia techniczne)
  • kontroli katalogów i folderów
  • kontroli terminów posiadanych uprawnień, świadectw serwisantów
  • nadzoru magazynu części zamiennych
  • kontroli stanu narzędzi na serwisie (złomowanie, zakup)
  • analizy i raportowania problemów technicznych
  • nadzoru pod kątem przestrzegania przepisów BHP i P POŻ

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, preferowane w branży elektronarzędzi lub pokrewnej
  • Doświadczenie w zakresie zarządzania
  • Operatywność, samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Prawo jazdy kat.B
  • Gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy:

  • Pracę w prestiżowej, prężnie rozwijającej się firmie
  • Pracę w firmie o gruntowanej pozycji na rynku i światowym zasięgu
  • Zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę
  • Zatrudnienie bezpośrednio przez firmę
  • Możliwość realnego uczestniczenia w rozwoju firmy jako osoba zajmująca kluczowe stanowisko
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwiązań
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa plus premie
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Pakiet benefitów np.: ubezpieczenie grupowe, bony świąteczne

Oferta dotyczy pracy stałej.

Informujemy, iż będziemy się kontaktować z wybranymi Kandydatami.

Poleć Adecco swoim znajomym, którzy poszukują pracy - mamy wiele ciekawych ofert pracy stałej i tymczasowej.

Numer referencyjny: KS/11/2019/BSB
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.