Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 15/11/2018.

Kierownik Sektora Bezpieczeństwa IT i Sieci - IT and Network Security Manager

Warszawa, mazowieckie

Damiko

Opis stanowiska pracy

Oczekujemy na zgłoszenia z obszaru całej Polski, preferowane mazowieckie, lubelskie.

Planowane zatrudnienie – początek roku 2019

Główne zadania:

• kierowanie pracami zespołu inżynierów odpowiedzialnych za prace w sektorze bezpieczeństwa IT

• kontrola bieżących projektów prowadzonych przez Dział

• podejmowanie działań w celu utrzymania właściwych relacji z klientami firmy w zakresie technologicznym

• nadzór i utrzymywanie wsparcia technicznego dla produktów z zakresu bezpieczeństwa sieci LAN/WAN na etapie sprzedaży, wdrożeń i utrzymania systemów

• prowadzenie prezentacji rozwiązań dla klientów

• doradztwo techniczne oraz dobór produktów i rozwiązań

• przeprowadzanie testów rozwiązań oraz opieka techniczna w zakresie prowadzonych projektów

• opieka merytoryczna w dziale oraz budowa ścieżek rozwoju dla inżynierów

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie na odpowiedzialnym stanowisku w oparciu o umowę o pracę

• przejrzysty system wynagrodzenia (stała miesięczna podstawa i atrakcyjny system motywacyjny)

• rozwój zawodowy, profesjonale szkolenia techniczne i merytoryczne na terenie całego świata

• interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

• możliwość współpracy z największymi firmami w Polsce i na świecie

• system kart uprawniających do korzystania z obiektów sportowych na terenie całego kraju

• system ubezpieczeń

• możliwość doskonalenia umiejętności językowych.

Wymagania

• minimum 7-letnie doświadczenie w branży IT

• dobre umiejętności komunikacyjne

• inicjatywa i samodzielność w działaniu

• umiejętność przygotowania i prowadzenia prezentacji

• umiejętność planowania i zarządzania czasem

• analityczne myślenie i decyzyjność, umiejętność organizowania pracy swojej i działu

• zdolności komunikacyjne, umiejętność współpracy na różnych płaszczyznach organizacji

• samodzielność, odpowiedzialność i konsekwencja w działaniu

• bardzo dobra znajomość technologii sieciowych LAN, WAN

• znajomość narzędzi pomagających w rozwiązywaniu problemów technicznych/sieciowych

• mile widziane doświadczenie w kierowaniu zespołem

• dodatkowym atutem będzie posiadanie certyfikatu CISSP

Umiejętności:

• bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu TCP/IP i sieci teleinformatycznych

• znajomość protokołów występujących w sieciach LAN/WAN

• znajomość technologii wykorzystywanych w sieciach WiFi

• umiejętność konfiguracji urządzeń sieciowych oraz diagnozowania problemów

• dobra znajomość języka angielskiego

• mile widziane doświadczenie we wdrożeniach rozwiązań Symantec, Blue Coat, Fortinet, F5, Trend Micro, Check Point lub podobne

Jednym z wyzwań stojących przed departamentami informatyki jest pomoc w realizacji... inicjatyw i strategii biznesowych - wdrażania nowych usług i aplikacji.

Zapewnienie wysokiej dostępności i wydajności krytycznych dla biznesu systemów, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa, to cel nadrzędny dla zespołu tworzącego firmę DAMIKO.

Udostępniamy dla Państwa najskuteczniejsze metody obniżania kosztów eksploatacji systemów informatycznych oraz sposoby ich zarządzania.

DAMIKO tworzą specjaliści w zakresie systemów zarządzania infrastrukturą IT oraz zabezpieczania danych. Wysokie kwalifikacje oraz posiadane doświadczenie pracowników pozwala nam na właściwe dopasowanie rozwiązań do indywidualnych potrzeb każdej organizacji.

Wiedza naszych inżynierów oraz jakość oferowanych usług mają potwierdzenie w referencjach oraz posiadanych certyfikatach, które z przyjemnością prezentujemy.

Proponowane przez DAMIKO rozwiązania oparte są na najnowocześniejszych osiągnięciach technologicznych oraz oprogramowaniach światowych liderów technologii. Służymy Państwu również w zakresie szkoleń, konsultacji oraz usług serwisowych.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/11/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy:
Planowany okres próbny
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca IT - Hardware / Information Systems , Praca IT - Konsulting , Praca IT - Project Management , Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca Inżynieria