Kierownik Sekcji Zarządzania Jakością - Pomiary i Kalibracja

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

W związku z rozwojem Naszego Klienta, wiodącego producenta sprzętu gospodarstwa domowego, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Sekcji Zarządzania Jakością - Pomiary i KalibracjaMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Zarządzanie sekcją QMM (Pomiary i kalibracja), jego procesami i zasobami
  • Planowanie budżetu i monitorowanie realizacji
  • Realizacja projektów jakościowych i optymalizacyjnych
  • Pisanie programów na maszynę CMM (PC-DMIS)
  • Działania związane z SZJ i SZŚ oraz innymi systemami, jak np. TPM

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu metrologicznym
  • Doświadczenie w dziale jakości, produkcji, rozwoju w branży produkcyjnej w przedsiębiorstwie z wdrożonym systemem jakości zgodnym z ISO 9001
  • Znajomość rysunku technicznego i systemów pomiarowych - wymiarowanie i tolerowanie oraz interpretacja zgodnie ze standardami ISO-GPS
  • Umiejętność pisania programów pomiarowych na maszyny współrzędnościowe (PC-DMIS)
  • Znajomość GD&T oraz narzędzi jakościowych w rozwiązywaniu problemów produkcyjnych

Nasz Klient oferuje:

  • Możliwość rozwoju w dużej, międzynarodowej organizacji
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę, dogodna lokalizacja
  • Dofinansowanie wyżywienia, stołówka, świeże owoce, bony na święta, fundusz socjalny, nagrody finansowe za polecenia pracownicze
  • Dwa dodatkowe dni wolne – Wigilia oraz Sylwester, zniżki na sprzęt AGD
  • Opieka medyczna Medicover lub Luxmed, możliwość korzystania bezpłatnie z gabinetu lekarskiego na terenie firmy, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.