Kierownik Sekcji Utrzymania Ruchu

FallWork Sp. z o.o.

Swarzędz, wielkopolskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Swarzędz

Dla naszego Klienta rozpoznawalnego producenta działającego w branży FMCG

Poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu i obejmie stanowisko:

Kierownika Sekcji Utrzymania Ruchu  Lokalizacja: Swarzędz

Zadania:

  • sprawna realizacja bieżących zadań pozwalająca na bezawaryjne zabezpieczanie ciągłości produkcji
  • usuwanie awarii, bieżące naprawy oraz konserwacja zapewniająca prawidłowe funkcjonowanie parku maszynowego
  • systematyczna ewidencja procesów i prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej
  • analizowanie przyczyn awarii maszyn i urządzeń, eliminowanie ryzyk  realizacja polityki prewencyjnej działu UR
  • wdrażanie narzędzi Lean Manufacturing, TPM, 5S
  • planowanie i realizacja działań inwestycyjnych  wybór dostawców, przygotowanie ofert zgodnie z wymogami technicznymi, zakup części i komponentów, negocjacje cen
  • zarządzanie Działem Utrzymania Ruchu  nadzorowanie pracy zespołu delegowanie i rozliczanie zadań (mechanicy, elektromechanicy, automatycy)
  • odpowiedzialność za rekrutacje, szkolenia, motywowanie zespołu w strukturach sekcji UR
  • tworzenie i kontrola budżetu działu
  • realizacja projektów optymalizacyjnych, udział w audytach
  • raportowanie działań do Dyrektora Produkcji oraz współpraca z pozostałymi działami w organizacji

Kandydat powinien posiadać:

  • min. 2letnie doświadczenie na stanowisku kierownika, zastępcy kierownika UR
  • wykształcenie kierunkowe z zakresów: budowa maszyn, mechanika maszyn i urządzeń, automatyka, mechatronika
  • ugruntowaną wiedzę z zakresów elektromechaniki, pneumatyki, automatyki
  • umiejętność zarządzania grupą pracowniczą
  • uprawnienia SEP do 1kV
  • umiejętność analitycznego myślenia, planowania, przewidywania, podejmowania decyzji oraz sprawnej realizacji zadań
  • umiejętność identyfikowania i rozwiązywania problemów i wdrażania optymalnych rozwiązań
  • znajomość j. angielskiego umożliwiającą czytanie dokumentacji technicznej
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • zatrudnienie u dynamicznie rozwijającego się i rozpoznawalnego producenta działającego w branży FMCG
  • ciekawe i pełne wyzwań zadania
  • umowa o pracę w wymiarze etatu
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • bardzo dobrą atmosferę pracy
  • fundusz socjalny
  • opiekę medyczną
  • Program Benefit  Karta Multisport

Osoby zainteresowane zapraszamy do skierowania swojej aplikacji CV (wraz z klauzulą) za pośrednictwem serwisu.

Oferta pracy z zatrudnieniem bezpośrednim. FallWork Sp. z o. o. Nr Cert. 6231