Kierownik Sekcji Rozliczeń

Warszawa, mazowieckie

Baltona S.A.

Opis stanowiska pracy

Grupa Baltona jest operatorem sklepów Duty Free, kawiarni oraz restauracji zlokalizowanych w prestiżowych miejscach takich jak Porty lotnicze. To właśnie w sklepach Baltony kupujesz swoje ulubione perfumy lub inne towary wolnocłowe wylatując na wymarzone wakacje, a w naszych kawiarniach delektujesz się pyszną kawą czekając na wejście do samolotu.

Do naszej centrali poszukujemy osób na stanowisko

Wymagania

Zakres obowiązków

  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem
  • Nadzór nad płynnością finansową spółek z Grupy
  • Aktualizacja prognoz cash flow spółek
  • Utrzymywanie kontaktów z bankami w zakresie bieżącej współpracy, finansowania, wymiany walutowej, gwarancji bankowych
  • Nadzór nad terminową realizacją płatności, kontrola zobowiązań i należności
  • Przygotowywanie cyklicznych raportów i analiz na potrzeby Zarządu, Grupy, Banku, Ubezpieczycieli oraz Akcjonariuszy

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowane w zakresie rachunkowości);
  • Doświadczenie w pracy w księgowości;
  • Znajomość przepisów dot. rachunkowości, w tym MSR/MSSF;
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i podległego zespołu;
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office (Word, Excel);
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz uczestnictwo w ciekawych projektach;
  • Atrakcyjny pakiet benefitów płacowych i pozapłacowych (m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie multisport oraz ubezpieczenia na życie i inne).

Baltona dysponuje największą w Polsce siecią sklepów wolnocłowych w portach lotniczych... (obiekty w Warszawie, Bydgoszczy, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Rzeszowie i Wrocławiu) oraz sklepami poza Polską, m.in. w porcie lotniczym Alghero, porcie lotniczym Montpellier[, porcie lotniczym Lwów, porcie lotniczym Rotterdam i innych.
Firma jest europejskim centrum operacyjnym grupy Flemingo International z Dubaju[6].
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
04/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa , Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Finanse , Praca Kadra zarządzająca