Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/0770

Obowiązki:

Opracowywanie dokumentacji związanej z udzielaniem zamówień na dostawy i usługi związane z ochroną środowiska oraz gospodarką odpadami, nadzór nad ealizacją przedsięwzięć związanych z utrzymaniem terenów zieleni (opracowywanie wniosków dotyczących usunięcia składników zieleni, planowanie wydatków na zakup środków oraz materiałów do utrzymania i pielęgnacji zieleni), nadzór nad przestrzeganiem przepisów o ochronie środowiska przez użytkowników nieruchomości, znajomość prowadzenia ewidencji wytwarzanych odpadów, wykorzystywanych niebezpiecznych substancji chemicznych, substancji kontrolowanych (zubażających warstwę ozonową), składników zieleni (inwentaryzacja zieleni) oraz ewidencji wycinki, zazielenienia, zadrzewienia, zabiegów renowacyjnych, obecność w kontrolach organizowanych przez uprawnione cywilne i wojskowe organy ochrony środowiska w jednostkach znajdujących się w rejonie odpowiedzialności oraz nadzór nad realizacją zaleceń pokontrolnych, sporządzanie audytów wewnętrznych w zakresie ochrony środowiska w 21 WOG oraz w jednostkach i instytucjach wojskowych przydzielonych na zaopatrzenie
Wynagrodzenie: 3200zł brutto + dodatek stażowy
Miejsce pracy: Elbląg, ul. Kwiatkowskiego 15

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), brak

Pozostałe wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu ochrony środowiska. Umiejętności związane z zakresem obowiązków.

Miejsce pracy: Eugeniusza Kwiatkowskiego 15, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: cv Kontakt tel.: 261313059, 261313060 w celu umówienia się na rozmowę

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/05/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy