Opis stanowiska pracy

Do naszego salonu firmowego położonego w Designer Outlet Gdansk - poszukujemy osoby na stanowisko Kierownik salonu

Oferta skierowana jest do osób zainteresowanych elastycznym grafikiem pracy dopasowanym do ich indywidualnych potrzeb.

Oferujemy umowę o pracę na pełny etat lub częściowy etat.

Od kandydatów wymagamy:

  • aktywnej obsługi klienta
  • zaangażowania i pracowitości,
  • sumienności w wykonywaniu obowiązków
  • optymizmu, energii i uśmiechu

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem na polskim rynku,
  • wynagrodzenie stałe, premie za osiągane wyniki i wygrane konkursy
  • premie za realizację założeń budżetowych,
  • odzież służbową w każdym sezonie
  • możliwość korzystania z prywatnej opieki lekarskiej, ubezpieczenia grupowego
  • pracę w młodym i energetycznym zespole
  • szkolenia sprzedażowe

Jeśli jesteś zainteresowany/a, prześlij nam swoje CV i list motywacyjny CZEKAMY NA TWOJĄ APLIKACJĘ!

Prosimy o zamieszczenie w zgłoszeniu następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.

Firma Regatta-Polska Sp z o.o., jest oficjalnym biurem sprzedaży marki Regatta Great Outdoors w Polsce. Naszą ideą jest tworzenie wytrzymałych i wygodnych ubrań dla wszystkich, którzy niezależnie od warunków chcą aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. W tej chwili Regatta jest dostępna w ponad siedemdziesięciu krajach świata. Kilkukrotnie otrzymała prestiżową Queen's Awards for Enterprise (Królewską Nagrodę Przedsiębiorczości) – najważniejszą, oficjalną nagrodę na rynku brytyjskim, przyznawaną corocznie od 1965 roku firmom i organizacjom handlowym za wybitne osiągnięcia w dziedzinie innowacji i rozwoju handlu międzynarodowego. Do grupy Regatta należą także marki Regatta Professional, Craghoppers, Dare2b i Hawkshead. W Polsce prowadzimy sprzedaż w 11 sklepach własnych oraz w kilkudziesięciu punktach ajencyjnych.

Prezentacja firmy

Firma Regatta-Polska Sp z o.o., jest oficjalnym biurem sprzedaży ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Praca dla studenta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Kadra zarządzająca