Kierownik Salonu z bielizną Triumph

Firma Handlowa Luna

Włocławek, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Triumph International to czołowy producent bielizny na świecie. Marka Triumph jest obecna w ponad 120 krajach. Salony Triumph oferują produkty dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku: piękną i zmysłową bieliznę dzienną, nocną oraz stroje kąpielowe.

Praca w Triumph, to praca w branży modowej, wśród przyjaznych ludzi, w nowoczesnych sklepowych wnętrzach.

Obecnie poszukujemy do salonu franczyzowego Triumph w Galerii Wzorcownia we Włocławku dyspozycyjnej osoby na stanowisko

Kierownik Salonu z bielizną Triumph w Galerii Wzorcownia we Włocławku

Zakres odpowiedzialności:

  • kompleksowa organizacja pracy sklepu
  • zarządzanie zespołem sprzedawców-konsultantów
  • realizacja planów sprzedażowych
  • wdrażanie akcji marketingowych i promocyjnych
  • stałe szkolenie podległego zespołu
  • budowanie pozytywnego wizerunku salonu i marki
  • bieżące raportowanie

Zapraszamy do aplikowania osoby, które:

  • mają co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w sprzedaży detalicznej
  • posiadają popartą sukcesami wiedzę i umiejętność zarządzania zespołem
  • mają min. średnie wykształcenie
  • są nastawione na najwyższe standardy w obsłudze i podejściu do klienta
  • mają wysokie umiejętności komunikacji
  • potrafią analizować wskaźniki biznesowe i wyciągać z nich wnioski
  • znają język angielski na poziomie umożliwiającym komunikację (mile widziane)
  • oraz pragną związać się długofalowo z firmą, która kieruje się dużą troską o klienta i pracowników

Kierownik salonu będzie aktywnie brał udział w procesie sprzedaży starając się być jak najlepszym doradcą klienta zgodnie z obowiązującymi standardami obsługi.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • motywacyjny system wynagrodzeń
  • system profesjonalnych szkoleń

Jeśli jesteś osobą pełną entuzjazmu, dyspozycyjną, masz motywację do pracy, szybko się uczysz i lubisz pracować z ludźmi wyślij nam swoje CV i list motywacyjny.

Prezentacja firmy

Triumph International – to czołowy producent bielizny na świecie. Bieliz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Kadra zarządzająca, Praca Obsługa klienta