Kierownik Salonu WITTCHEN

WITTCHEN

Sosnowiec, CH Designer Outlet, śląskie

Wittchen S.A.
to lider na rynku ekskluzywnych produktów skórzanych.
Firma istnieje od 1990 roku.

W chwili obecnej poszukujemy osoby, która podzieli naszą pasję w kreowaniu marki Wittchen na następującym stanowisku:

Miejsce pracy: Sosnowiec, CH Designer Outlet

Zakres obowiązków:

zarządzanie salonem i zespołem sprzedawców

realizacja celów finansowych i operacyjnych

motywowanie oraz szkolenie pracowników

nadzór nad ekspozycją kolekcji zgodnie z polityką merchandisingu

raportowanie sprzedaży i poziomu realizacji celów

aktywny udział w procesie sprzedaży oraz dbałość o profesjonalną obsługę Klienta

przygotowanie dokumentacji związanej ze sprzedażą

sporządzanie grafików pracy, zestawień na potrzeby przełożonego

Wymagania:

minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w branży retail

umiejętność efektywnego organizowania i planowania

wiedza z zakresu marketingu i sprzedaży

zorientowanie na wyniki

znajomość technik sprzedaży

komunikatywność

dyspozycyjność (praca w centrum handlowym)

Oferujemy:

formę zatrudnienia dostosowaną do Twoich potrzeb

wynagrodzenie zasadnicze i premie uzależnioną od wyników sprzedaży

możliwość awansu wewnętrznego

atrakcyjne zniżki pracownicze na produkty firmowe

dostęp do benefitów pozapłacowych (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.