Kierownik Salonu TOP SECRET Gorzów Wlkp.

ToP Secret

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Zapraszamy do podjęcie współpracy z jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich firm odzieżowych, posiadającej blisko 600 punktów sprzedażowych na terenie Polski i innych krajów Europy.

Kierujemy się przekonaniem, że nasze sukcesy możemy osiągać tylko dzięki współpracy w sprzyjającej i niepowtarzalnej atmosferze. Nasza firma aktywnie wspiera Fundację Happy Kids, dołączając do Nas, stajesz się członkiem organizacji aktywnie wspierającej potrzebujące dzieci.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:
Kierownik Salonu TOP SECRET - Gorzów Wlkp.

Jako Kierownik jednego z naszych Salonów będziesz uczestniczył w realizacji naszych celów biznesowych do których możemy zaliczyć:

zarządzanie sprzedażą w sklepie
planowanie i organizacja pracy własnej i zespołu
stawianie celów i rozliczanie pracowników z zadań
motywowanie zespołu i poszczególnych pracowników
nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów i stosowaniem procedur sklepu (m.in. ekspozycji towaru, dokumentacji, pracy sklepu)
rekrutacja i selekcja personelu
profesjonalna obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy

Jeżeli posiadasz doświadczenie w prowadzeniu salonu sprzedaży - to czekamy właśnie na Ciebie

Dodatkowe umiejętności które pomogą Ci w pracy z nami to:

zarządzanie zespołem sprzedażowym
umiejętność oceny i analizy osiąganych wyników sprzedażowych
umiejętność organizacji podstawowych procedur funkcjonujących w sklepie, w tym VM i obsługi klienta
dobra organizacja pracy własnej i zespołu
inicjatywa i przedsiębiorczość w działaniu
umiejętność motywowania zespołu
samodzielność w działaniu
prowadzenie własnej działalności gospodarczej bądź też gotowość do jej założenia

A w zamian za twoje zaangażowanie oferujemy ci:

udział w szkoleniach przygotowujących do roli Kierownika
wsparcie w prowadzeniu sklepu
system rozliczenia - podstawa + atrakcyjny system prowizyjny
niezbędne narzędzia pracy

Prezentacja firmy

Grupa Kapitałowa Redan jest jednym z wiodących podmiotów działają... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Franczyza / Własny biznes, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management