Kierownik Salonu Sprzedaży

ESTYL.pl

02-776 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

ESTYL.pl dla klientów to dostawca piękna z czterdziestoma markami kosmetyków profesjonalnych i ekskluzywnych w ofercie. Nasza specjalizacja to pielęgnacja włosów i szybka dostawa. ESTYL.pl dla pracowników to niespotykana atmosfera i kultura pracy. Nasz dynamiczny rozwój jest oparty o uśmiech i rozwój kompetencji całego zespołu. ESTYL.pl udostępnia swoją ofertę przez sklep internetowy i punkty stacjonarne.

W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Gandhi
Liczba wakatów: 1

Oferujemy:
Pracę w doświadczonym i zgranym zespole, który z chęcią dzieli się wiedzą,
Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku kosmetycznym,
Możliwość rozwoju - firma jest w fazie dynamicznego rozwoju, otwieramy drogi na poszerzanie wiedzy,
Możliwość zakupu produktów w bardzo przystępnych cenach,
Udział w imprezach integracyjnych,
Wynagrodzenie 2500 netto podstawy oraz premie za wypracowane wyniki,
Umowa zlecenie.

Opis stanowiska:
Do najważniejszych obowiązków osoby zatrudnionej na oferowanym stanowisku będzie należało:
Organizacja pracy sklepu,
Zarządzanie zespołem, w tym udział w procesach rekrutacyjnych,
Tworzenie i wdrażanie standardów pracy oraz wyglądu sklepu,
Współtworzenie i realizacja planów sprzedażowych,
Monitorowanie sprzedaży i jej analiza,
Współpraca z działem marketingu i pozostałymi punktami sprzedażowymi,
Wdrażanie działań po-sprzedażowych,
Szkolenie pracowników z zakresu technik sprzedażowych, obsługi klienta, w tym bezpośredniego wpływu na wybór produktów, oraz z wiedzy o produkcie,
Analiza rotacji towaru oraz planowanie zatowarowania,
Reagowanie i samodzielne rozwiązywanie problemów.

Wymagania

Oczekujemy:
Doświadczenia w sprzedaży, w tym minimum roku na podobnym stanowisku,
Gotowości do podjęcia nowych wyzwań,
Handlowego podejścia do pracy z produktem,
Samodzielnej, zaangażowanej w realizację powierzonych zadań,
Dobrej organizacji pracy własnej oraz koordynowania zadań zespołu,
Umiejętności analizowania sytuacji i szybkiego reagowania,
Umiejętności pracy w oparciu o analizę wskaźników sprzedażowych,
Wysoko rozwiniętych zdolnościami interpersonalnych,
Dyspozycyjności

Mile widziane:
Podstawowa znajomość Excel,
Znajomość profesjonalnych kosmetyków do włosów,

Wszystkie osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie swoich aplikacji na adres e-mail, w tytule wpisując "Kierownik Salonu Sprzedaży"

W CV proszę zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

Prezentacja firmy

ESTYL dla klientów to dostawca piękna z czterdziestoma markami kosmetykó... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna, Praca Kadra zarządzająca, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management