KIEROWNIK SALONU PLAY

branch.com

Sosnowiec, śląskie

branch.com

Od: branch.com
Miejsce pracy: Sosnowiec

Jesteś ambitny? Lubisz wyzwania i chcesz się rozwijać? Szukasz stałego zatrudnienia?

Bez wątpienia ta oferta jest dla Ciebie!

Koniecznie z pasją realizuj dla nas zadania:

  • Sprzedaż i promowanie produktów i usług Play
  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientem
  • Obsługa Klientów zgodnie ze standardami Play
  • Planowanie i wdrażanie działań podnoszących wyniki sprzedażowe i jakościowe
  • Delegowanie i egzekwowanie realizacji powierzonych zadań
  • Coaching i motywowanie podległego zespołu
  • Realizacja zadań administracyjnych
  • Dbanie o wizerunek Salonu

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • Lubisz ludzi i uwielbiasz z nimi rozmawiać
  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży lub/i zarządzaniu zespołem
  • Angażujesz się w 100% w to co robisz
  • Umiesz budować trwałe relacje interpersonalne
  • Wyróżniasz się inicjatywą
  • Możesz pracować w różnych godzinach (również w weekendy)

Korzyści dla Ciebie:

  • Stabilne zatrudnienie – mamy dla Ciebie umowę o pracę
  • Jasne zasady wynagrodzeń (wynagrodzenie podstawowe + premia za wyniki sprzedażowe
  • i jakościowe)