Polonus Tel Sp. z o.o. Polonus Tel Sp. z o.o.
Firma Polonus Tel zmienia perspektywę!

Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem firmy Play, poszukujemy osób,
które wraz z nami będą aktywnie budować markę Play!

Zasil zespół jako:

Kierownik Salonu Play

Miejsce pracy: Gdańsk, Obrońców Wybrzeża

Koniecznie z pasją realizuj dla nas zadania:

  • Realizacja planów sprzedażowych: indywidualnych i zespołowych
  • Planowanie i wdrażanie działań podnoszących wyniki sprzedażowe i jakościowe
  • Kontrola przestrzegania standardów pracy oraz procedur Play
  • Planowanie i organizowanie pracy
  • Delegowanie i egzekwowanie realizacji powierzonych zadań
  • Coaching i motywowanie podległego zespołu
  • Nadzór nad powierzonym mieniem

Powinieneś spełniać kilka wymogów:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem w punkcie sprzedaży bezpośredniej
  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta
  • Nastawienie na cel
  • Umiejętność budowania trwałych relacji interpersonalnych
  • Wykształcenie co najmniej średnie
  • Mile widziane doświadczenie w branży telekomunikacyjnej

Co oferujemy:

  • Umowę o pracę i stabilną pracę na dłużej
  • Realny wpływ na wysokość Twojego wynagrodzenia (podstawa + premia za wyniki sprzedażowe i jakościowe)
  • Bogaty pakiet szkoleń, m.in. wprowadzające, ofertowe, technologiczne
  • Liczne konkursy sprzedażowe
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego
  • Imprezy integracyjne
  • Kartę Multisport
  • Doskonałą atmosferę w firmie
  • Interesującą pracę w firmie współpracującej z najbardziej konkurencyjnym operatorem na polskim rynku- PLAY
Polonus Tel Sp. z o.o.