Kierownik Salonu Optycznego

Kraków, ul. Podgórska 36, Medicover Optyk, małopolskie

Medicover Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

W naszych salonach wszyscy przykładamy dużą uwagę do komunikacji z klientem, wsłuchując się w jego potrzeby. Ważna dla nas jest również praca drużynowa.

Jeśli tak jak my wierzysz, że jakość widzenia można połączyć z atrakcyjnym wyglądem, a poza tym:

  • masz minimum 3 letnie doświadczenie w branży optycznej (warunek konieczny),
  • zarządzałeś/aś już zespołem,
  • posiadasz wykształcenie min. średnie – mile widziana specjalizacja: optyka okularowa,
  • jesteś osobą zaangażowaną oraz zarażasz energią swoich współpracowników,
  • prezentujesz postawę leading by example,
  • chcesz i nie boisz się wziąć odpowiedzialności za rozwój biznesu,
  • lubisz usprawniać, zmieniać i testować tak aby Twoje działania były jak najbardziej efektywne.

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • zarządzanie personelem salonu optycznego (optometryści, doradcy),
  • służenie fachową poradą w zakresie doboru odpowiednich soczewek oraz stylizacji w związku z potrzebami klienta,
  • czuwanie nad poprawnym funkcjonowaniem salonu, utrzymaniem standardów oraz zapewnienie właściwej obsługi klienta,
  • zarządzanie stanem magazynowym (różnorodność asortymentu, szeroki wybór opraw itp.).

Oferujemy miejsce pracy, w którym otrzymasz:

  • umowę o prace: jesteśmy częścią Medicover - znanej i dynamicznie rozwijającej się w firmy – gwarantuje to stabilne i bezpieczne miejsce pracy,
  • proponujemy szeroki zakres produktów: marki luksusowe, premium oraz ekonomiczne, a także oferujemy szkolenia produktowe oraz szkolenie ze standardów obowiązujących w naszych salonach,
  • stawiamy na partnerstwo i miłą atmosferę we współpracy zespołowej oraz wspieramy zaangażowanie w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover,
  • benefity: prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny; dofinansowanie karty sportowej, Multi Kino, Multi Teatr; dostęp do platformy zakupowej Medicover Benefits oraz zniżki na usługi oferowane przez spółki Medicover i wiele innych.

Jesteśmy liderem na rynku prywatnej opieki zdrowotnej w Europie Środkowo-Wschodniej.... Celem naszego istnienia jest pomaganie ludziom w osiągnięciu i utrzymaniu dobrego stanu zdrowia. Jakość świadczonych usług oraz satysfakcja naszych Klientów sprawiają, że jesteśmy utożsamiani z kompleksową opieką medyczną na najwyższym poziomie. Nieprzerwanie inwestujemy w nowoczesne technologie, dzięki którym nasi klienci mają dostęp do najnowszych metod leczenia. Obecnie prowadzimy działalność w 14 krajach i opiekujemy się ponad 500 tys. klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Kadra zarządzająca , Praca Obsługa klienta , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie