Kierownik Salonu – Home Decor

Homla Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • kompleksowe zarządzenie salonem sprzedaży
  • profesjonalne doradztwo Klientom
  • realizację celów sprzedażowych
  • efektywne zarządzanie podległym zespołem
  • dbałość o zgodny ze standardami wizerunek salonu.

Oczekujemy:

  • gotowości do podjęcia współpracy w oparciu o działalność gospodarczą
  • min. 6 miesięcznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży home decor lub fashion
  • praktycznej umiejętności zarządzania zespołem
  • zorientowania na osiąganie wyznaczonych celów
  • wysoko rozwiniętych umiejętności sprzedażowych
  • kreatywności i pasji w zakresie wyposażenia wnętrz
  • inicjatywy i samodzielności w działaniu.

Oferujemy:

  • udział w kreowaniu nowej marki
  • ciekawą pracę w gronie profesjonalistów
  • możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się strukturze.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.”

Jeśli Pani/Pan chce by CV pozostało w naszej bazie, proszę umieść dodatkowo następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Prezentacja firmy

Homla to nowa marka detaliczna z asortymentem home decor. Centrala nasze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie