Opis stanowiska pracy

Hotel AGIT Congress&SPA poszukuje pracownika na stanowisko:
KIEROWNIK SALI

Zakres obowiązków:
- koordynowanie przebiegu konferencji, spotkań okolicznościowych (chrzciny, urodziny), wesel
- organizacja pracy oraz zarządzanie podległym personelem
- dbanie o utrzymanie wysokiego standardu oraz jakości świadczonych usług
- nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem wszystkich punktów gastronomii w hotelu
- przestrzeganie obowiązujących procedur
- prowadzenie rekrutacji i szkoleń pracowników

Wymagania

- wykształcenie min. średnie
- znajomość standardów obsługi w wysokiej klasie hotelu
- doświadczenie zawodowe w branży gastronomicznej lub hotelarskiej, w tym co najmniej roczna praktyka na podobnym stanowisku
- szeroka wiedza i umiejętności z zakresu organizacji przyjęć, bankietów, obsługi cateringowej powyżej 200 os oraz zarządzania pracą zespołu pracowników
- praktyczna znajomość zasad rozliczania pracy restauracji
- znajomość języka angielskiego
- obowiązkowość, kreatywność, sumienność, dyspozycyjność

Prezentacja firmy

Best Hotel Agit Congress&Spa, położony w spokojnej okolicy na prz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka