Kierownik Ruchu Zakładu

Lanette Psychotest

Rydułtowy, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, firmy produkującej stojaki hydrauliczne i cierne poszukujemy kandydatów na stanowisko Kierownika Ruchu Zakładu.

Do zadań i obowiązków na w/w stanowisku należy:

-Kierowanie działem produkcji i remontu w
zakresie potrzeb spółki.
-Kontrola i prowadzenie przewidzianych wymogami
prawa dokumentów obiektów przedsiębiorstwa
-Planowanie materiałów do produkcji
-Nadzorowanie wykonania prac zgodnie z
zawartymi z klientami umowami
-Kontrolowanie prawidłowego wykorzystania
powierzonych materiałów.
-Kontrolowanie stanu technicznego maszyn i
urządzeń oraz jakości wykonywanych wyrobów.
-Koordynacja działu zaopatrzenia

Wymagania

- Min. 3 letnie doświadczenie na w/w lub podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym
- Wykształcenie techniczne
- Znajomość rysunku technicznego
- Znajomość zasad hydrauliki oraz mechaniki maszyn
- Mile widziane uprawnienia dozorowe spawalnictwa
- Komunikatywność
- Umiejętność zarządzania małym/średnim zespołem

Prezentacja firmy

Lanette Psychotest - firma doradczo-rekrutacyjna, działa na rynku... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Kadra zarządzająca