Kierownik Rozwoju Sprzedaży / Sales Development Manager

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Sieć dealerska, sprzedaz, sales support, stoki, zarządzanie zespołem, spółka międzynarodowa

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa spółka wyspecjalizowana w finansowaniu zakupu pojazdów użytkowych. Wraz z dynamicznym rozwojem struktur poszukujemy kandydatów na nowotworzone stanowisko Kierownika Rozwoju Sprzedaży / Sales Development Managera.

Opis stanowiska

* Czynny udział w budowaniu strategii struktur sprzedażowych,
* Zarządzanie i motywowanie kilkuosobowego zespołu, w tym ścisła współpraca z dealerami i sprzedawcami w regionach,
* Odpowiedzialność za tworzenie oraz usprawnianie systemów motywacyjnych dla sieci dealerskiej,
* Systematyczne identyfikowanie trendów na rynku lokalnym i szans rozwoju portfela, we współpracy z podmiotami wewnętrznymi i zewnętrznymi,
* Odpowiedzialność za wsparcie rozwoju produktów,
* Implementowanie zaleceń z Grupy w ramach polityki handlowej,
* Ścisła współpraca z pozostałymi działami spółki,
* Przeprowadzanie analiz finansowych i rentowności.

Profil kandydata

* Wykształcenie wyższe, kierunek finanse, bankowość, zarządzanie (studia podyplomowe będą dodatkowym atutem)
* Minimum 4-letnie doświadczenie zdobyte w spółce leasingowej na podobnym stanowisku
* Doświadczenie w zarządzaniu minimum 8-osobowym zespołem.
* Doświadczenie w zarządzaniu siecią dealerską oraz siecią sprzedaży bezpośredniej
* Szeroka wiedza z zakresu produktów oraz procesów
* Biegła znajomość języka angielskiego
* Umiejętności analityczne, bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu
* Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia
  • Możliwość pracy i rozwoju w międzynarodowej organizacji
  • Możliwość zdobywania doświadczenia w spółce TOP 3.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page