Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy ARK (nr cert 6145) dla jednego ze swoich Klientów z branży hutniczo- energetycznej pilnie poszukuje pracowników na stanowisko Kierownika robót

Miejsce pracy: Woj. Śląskie

•Bieżące organizowanie, nadzór i koordynacja robót przy budowach infrastrukturalnych zgodnie z wyznaczonymi standardami firmy oraz w oparciu o wymagania kontraktu i zasady BHP
•Tworzenie i prowadzenie dokumentacji budowy
•Planowanie, nadzorowanie i koordynowanie robót,
•Nadzór nad jakością i terminowością wykonywanych robót,
•Obecność na naradach budowy, rozliczanie robót

Wymagania

•Wykształcenie wyższe techniczne
•Znajomości programów AutoCAD, MS Excel, MS Word, MS Project
•Umiejętność pracy w zespole
•Komunikatywność
•Odpowiedzialność i sumienność
•Prawo jazdy kat.B
•Znajomość języka angielskiego technicznego- warunek konieczny
•gotowość do podróży służbowych

Prezentacja firmy

ARK JOBS Sp. z o.o zajmuje się praca tymczasową oraz pośrednictwem prac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Budownictwo / Praca na budowie