Opis stanowiska pracy

MILIMEX S.A. poszukuje na stanowisko:

Kierownik robót w dziale dekarskim

Podstawowy zakres obowiązków na stanowisku:

  • kierowanie pracami na budowie, nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych robót,
  • nadzór i współpraca z podwykonawcami,
  • kontrola nad prawidłowym wykonaniem harmonogramu,
  • kontrola nad przestrzeganiem przepisów BHP,
  • prowadzenie dokumentacji budowy,
  • nadzór nad przygotowaniem dokumentacji odbiorowej;

Oczekiwania wobec kandydata:

  • wykształcenie wyższe techniczne na kierunku budownictwo,
  • mile widziana znajomość technologii dachów i tarasów,
  • uprawnienia budowlane, mogą być w trakcie uzyskiwania,
  • znajomość programów AutoCAD, Norma Pro,
  • biegła znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel),
  • komunikatywność, umiejętność analitycznego myślenia, dobra organizacja pracy, dokładność, umiejętność pracy w zespole, wysoki głód wiedzy.

Co chcemy Ci zaoferować?

  • wynagrodzenie adekwatne do prezentowanych kompetencji,
  • możliwość zdobycia uprawnień budowlanych,
  • pracę na terenie Śląska,
  • swobodę w działaniu,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Prezentacja firmy

Milimex S.A. z siedzibą w Siemianowicach Ślaskich jest firmą oferującą k... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca, Praca Architektura, Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena