SPRING PROFESSIONAL
Spring Professional to lider profesjonalnych rekrutacji. Specjalizujemy się w procesach związanych z doborem specjalistów, kierowników oraz kadry menedżerskiej średniego i wyższego szczebla w obszarach Engineering, Finance, Sales & Marketing, Property & Construction, Supply Chain & Logistics, Lifescience, Legal i IT. Jesteśmy częścią grupy Adecco – wiodącego w świecie dostawcy rozwiązań HR, działającego w ponad 60 krajach i zatrudniającego ponad 31 tysięcy pracowników. Obecność Spring w największych miastach świata zapewnia naszym klientom szeroki zasięg krajowy i międzynarodowy. Działamy w 16 krajach, zatrudniamy ponad 723 konsultantów i stale się rozwijamy.

Kierownik Robót

Miejsce pracy: Racibórz

Zakres obowiązków:

  • Pełnienie funkcji Kierownika Robót w ramach prowadzonego projektu kubaturowego
  • Nadzór nad jakością i terminowością realizowanych robót zgodnie z projektem budowlanym oraz specyfikacją techniczną
  • Organizowanie oraz nadzorowanie pracy Podwykonawców
  • Bieżące monitorowanie i kontrola harmonogramu postępu robót, kosztów budowy oraz dokumentacji technicznej
  • Sporządzanie obmiarów oraz weryfikacja dokumentacji wykonawczej i powykonawczej
  • Udział w procesie kontraktacji podwykonawców i zamówień materiałów budowlanych
  • Ścisła współpraca z Kierownikiem Budowy

PROFIL KANDYDATA

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku Kierownika Robót - warunek konieczny
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowalnymi w specjalności konstrukcyjno - budowlanej bez ograniczeń
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie budownictwa kubaturowego – przemysłowego lub komercyjnego
  • Umiejętność obsługi programów MS Project i AutoCad
  • Doświadczenie w sporządzaniu harmonogramów robót
  • Samodzielność działania oraz nastawienie na realizację celów

OFERTA

  • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
  • Praca pełna wyzwań w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny,
  • Przyjazna atmosfera pracy w zespole profesjonalistów