Opis stanowiska pracy

Przedsiębiorstwo Remontów i Modernizacji „Chemorozruch” Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą realizującą przedsięwzięcia w sektorach energetyki, chemii i petrochemii. Zajmujemy się wytwarzaniem, montażem, remontem, modernizacją i serwisem maszyn i urządzeń technologicznych, rurociągów i instalacji przemysłowych oraz zaawansowanych i wysoko przetworzonych elementów konstrukcji stalowych.

Kierownik Robót

Miejsce wykonywanej pracy: Puławy/ Oświęcim

Zakres zadań:

  • prowadzenie prac montażowych w sposób zgodny z wiedzą i sztuką budowlaną oraz prawem budowlanym,
  • bezpośredni nadzór nad realizacją robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy i plany organizacji robót oraz budżet projektu,
  • koordynacja robót realizowanych przez pracowników własnych oraz podwykonawców,
  • dokonywanie wpisów do dziennika budowy,
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów z zakresu BHP.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie montażowej,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu swobodnej komunikacji będzie dodatkowym atutem,
  • aktualne uprawnienia budowlane wykonawcze,
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej lub branży instalacyjnej będą dodatkowym atutem,
  • wiedzę i doświadczenie w zakresie montażu konstrukcji stalowych i urządzeń,
  • dobra obsługa komputera, programów MS Office,
  • dokładność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • gotowość do pracy w terenie,
  • zdolności organizacyjne i przywódcze,
  • profesjonalizm w zachowaniu i wykonywaniu zadań,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne zatrudnienie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość stałego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się wytwarzaniem, montażem, remontami,modernizacją ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Bankowość