Opis stanowiska pracy

  • nadzorowanie jakości i terminowośći realizowanych robót zgodnie z dokumentacją budowlaną oraz sztuką budowlą,
  • koordynacja pracy pracowników własnych i podwykonawców wszystkich branż,
  • analiza harmonogramu i postępu prac,
  • analiza dokumentacji i monitoring kosztów budowy
  • współpraca z Inwestorem,projektantem i innymi zespołami technicznymi,
  • udział w procesie ofertowania
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad bhp

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Minimalne wykształcenie - Wyższe inżynierskie
  • Minimalne doświadczenie - od 3 lat do 5 lat na podobnym stanowisku
  • Uprawnień budowlanych konstrukcyjno-budowlanych bez ograniczeń lub do prowadzenia robót hydrotechnicznych i regulacyjnych
  • Obsługi komputera ( w tym znajomości programów do kosztorysowania )
  • Samodzielności w działaniu,
  • Dyspozycyjności
  • Bardzo dobrej organizacji pracy,
  • umiejętności kierowania zespołem

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się budownictwem wodnym ,tj.; <br/>- budowle hydrotechnicz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
5 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca