Kierownik Robót Żelbetowych - rekrutacja online

HRK S.A.

Łódź, łódzkie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta poszukujemy dośiwadczonej osoby na stanowisko:

Kierownik Robót ŻelbetowychMiejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Nadzór nad realizacją robót budowlanych zgodnie z dokumentacją projektową i przepisami prawa budowlanego
  • Utrzymywanie stałego kontaktu z Nadzorem Inwestorskim
  • Ofertowanie oraz uczestnictwo w negocjacjach z podwykonawcami
  • Nadzór nad pracą podwykonawców
  • Raportowanie postępów prac
  • Zarządzanie zespołem podległych pracowników

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
  • Doświadczenie w kierowaniu robotami na stanowisku Kierownika Robót
  • Doświadczenie we współpracy z podwykonawcami
  • Dobra znajomość prawa budowlanego i przepisów BHP
  • Praktyczna znajomość MS Office oraz AutoCAD
  • Samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
  • Możliwość pracy i zdobycia doświadczenia przy dużym, prestiżowym projekcie
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.