Kierownik Robót Trakcyjnych - rekrutacja online

HRK S.A.

Katowice, śląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Kierownik Robót TrakcyjnychMiejsce pracy: Katowice

ZADANIA:

  • bezpośredni nadzór nad realizacją robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy i normy jakości przy współpracy z kierownikiem kontraktu,
  • analiza i optymalizacja projektów wykonawczych w uzgodnieniu z zamawiającym,
  • zbieranie ofert, ich analiza i negocjacje z podwykonawcami,
  • rozliczanie robót z zamawiającym i podwykonawcami.

OCZEKUJEMY:

  • wykształcenia wyższego technicznego o profilu budowlanym (trakcje kolejowe),
  • uprawnień do kierowania robotami umożliwiających kierowanie robotami w zakresie trakcji kolejowej,
  • doświadczenia w nadzorze wykonawstwa instalacji i trakcji kolejowych,
  • gotowości do pracy w delegacji.

OFERUJEMY:

  • system premiowy,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • szkolenia dla pracowników,
  • dzień wolny w dniu urodzin,
  • sekcje sportowe,
  • wolontariat pracowniczy,
  • ubezpieczenie na życie,
  • kursy językowe,
  • pracę w międzynarodowym środowisku.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.