Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: budowa w Zgierzu i okolicach.

Opis stanowiska i zakres obowiązków:

  • praca przy budowie i modernizacji linii kolejowych;
  • bezpośrednie nadzorowanie jakości realizowanych robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy i przepisy;
  • przygotowywanie obmiarów produkcyjnych;
  • prowadzenie budowy zgodnie z warunkami kontraktowymi FIDIC;
  • analiza i optymalizacja projektów wykonawczych w uzgodnieniu z Zamawiającym;
  • koordynacja i odbiory robót na powierzonym odcinku;
  • planowanie potrzeb w zakresie sił i środków produkcji;
  • bieżące rozliczanie robót z Zamawiającym i Podwykonawcami.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe o profilu budowlanym (kolejowym);
  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności kolejowej;
  • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku kierownik robót/ kierownik budowy przy realizacji inwestycji z zakresu infrastruktury kolejowej;
  • znajomości warunków kontraktowych FIDIC;
  • dobra znajomość przepisów dotyczących branży torowej;
  • prawo jazdy kat. B;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • znajomość Microsoft Office,
  • dokładność i systematyczność;
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w delegacji.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce;
  • pracę przy ciekawych projektach;
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i rozwoju umiejętności (szkolenia);
  • szeroki wachlarz świadczeń socjalnych;
  • program sportowo – rekreacyjny;
  • pakiet medyczny;
  • ulgi na przejazd koleją w Polsce i za granicą;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • zakwaterowanie w okolicach budowy.

Wymagane dokumenty:

  • CV i list motywacyjny;
  • dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje i uprawnienia.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zakład Robót Komunikacyjnych – DOM w Poznaniu Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Kolejowa 4 moich danych osobowych zawartych w CV oraz pozostałych dokumentach aplikacyjnych w celu i zakresie niezbędnym do przeprowadzenia procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Nasza Spółka działa na terenie całej Polski.Zatrudniamy najlepszych fach... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca