Kierownik Robót Szczecin

Michael Page

Police, zachodniopomorskie

Michael Page Michael Page

Praca po stronie generalnego wykonawcy na ciekawym, przemysłowym projekcie.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko Kierownik Robót

Opis stanowiska

  • Kontrola jakości i terminowości robót na powierzonym odcinku prac,
  • Uzupełnianie dokumentacji budowlanej - zgodnie z procedurami firmy,
  • Koordynacja i nadzór nad podległymi pracownikami i podwykonawcami wraz z cyklicznym rozliczaniem terminowości i jakości przydzielonych do wykonania prac,
  • Prowadzenie racjonalnej gospodarki sprzętowo-materiałowej,
  • Prowadzenie kontroli jakości robót - zgodnie z wewnętrznymi procedurami oraz współpraca z działem Jakości i Technologii Robót,
  • Planowanie oraz weryfikacja wykonanej produkcji w zakresie miesiąca i kwartału,
  • Analiza dokumentacji technicznej oraz sporządzanie przedmiarów oraz obmiarów prac,
  • Rozliczanie ilościowe oraz wartościowe prac podwykonawców na podstawie umów podwykonawczych oraz przedkładanie do zatwierdzenia przygotowanych rozliczeń kierownictwu budowy,
  • Dokonywanie odbiorów robót - zgodnie z wewnętrznymi procedurami
  • Nadzorowanie spełniania wymogów BHP i Oś na kontrakcie,
  • Weryfikacja dostaw materiałów - jakościowa, ilościowa oraz nadzór nad rozładunkiem i składowaniem,
  • Współpraca z Działem Obsługi Gwarancyjnej Budów - usuwanie usterek,
  • Organizacja /przeprowadzanie instruktarzy BHP
  • Udział w naradach koordynacyjnych,
  • Udział w naradach z podwykonawcami.

Profil kandydata

  • Wykształcenia wyższego budowlanego (min. inżynierskiego),
  • Minimum rocznego doświadczenia na stanowisku Kierownika Robót,
  • Znajomości MS Word, MS Excel i AutoCAD,
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B1,
  • Umiejętność harmonogramowania.
  • Zdolności organizacyjnych i komunikatywności,

Oferujemy

  • Karta sportowa,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Ciągłość pracy po zakończonym kontrakcie,
  • Fundusz socjalny i okolicznościowy,
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • Certyfikacje i uprawnienia dofinansowane przez firmę.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Police
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page