Kierownik Robót Sanitarnych

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Kierownik Robót SanitarnychMiejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja i nadzór nad pracami podwykonawców,
  • Opracowywanie harmonogramów robót, dostaw i przedmiarów robót,
  • Udostępnianie frontu robót podwykonawcom (protokolarnie),
  • Prowadzenie odbiorów  jakościowych  i ilościowych  dostaw materiałów oraz robót podwykonawczych,
  • Analizowanie dokumentacji projektowej i zgłaszanie  Kierownikowi Projektu potrzeb wykonania robót dodatkowych lub robót nieobjętych dokumentacją,
  • Zgłaszanie  Kierownikowi Projektu błędów i rozbieżności projektowych,
  • Proponowanie i wprowadzanie  zmian technologicznych prowadzących do zmniejszania kosztów realizacji,
  • Opracowywanie i zgłaszanie  raportów niezgodności,
  • Prowadzenie czynności związanych z kontrolą kosztów, kontrolą harmonogramów , obiegiem dokumentacji oraz bezpieczeństwem na budowie.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Uprawnienia budowlane wykonawcze, bez ograniczeń w swojej specjalności,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • Doświadczenie w kierowaniu robotami,
  • Dobra znajomość programów: MS Office, Auto Cad, MS Project, Norma Pro,
  • Doświadczenie we współpracy z firmami podwykonawczymi.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • System benefitów,
  • Pracę z merytorycznym oraz dynamicznym zespołem,
  • Niezbędne narzędzia pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.