Kierownik Robót Sanitarnych

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Kierownik Robót SanitarnychMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • nadzór robót w zakresie instalacji HVAC, wodnokanalizacyjnych i gazowych oraz sieci zewnętrznych uzbrojenia terenu,
  • koordynowanie realizacji robót instalacyjnych w oparciu o wymagania kontraktu oraz dokumentację techniczną,
  • wycena robót branżowych, negocjacje z podwykonawcami, dostawcami, usługodawcami,
  • rozliczanie robót instalacyjnych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu inżynieria środowiska,
  • posiadanie uprawnień do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń wodociągowych, kanalizacyjnych, cieplnych, wentylacyjnych i gazowych,
  • doświadczenie na stanowisku kierownika robót w zakresie instalacji wewnętrznych,
  • doświadczenie w kosztorysowaniu robót branżowych,
  • znajomość obsługi MS Project, AutoCAD,
  • mobilność na terenie danego województwa.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kartę sportową Multisport,
  • ubezpieczenie na życie,
  • umowę o pracę.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.