Kierownik Robót Sanitarnych

Klient InfoPraca.pl

Warszawa, mazowieckie

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków i czynności:

  • sprawdzanie dokumentacji projektowo-kosztowej;
  • sprawdzanie jakości i zgodności robót z umowami;
  • kontrolowanie zgodności realizowanych robót z dokumentacją projektową, umową, harmonogramem i ustalonymi terminami płatności;
  • egzekwowanie usunięcia przez Wykonawcę stwierdzonych wad w wykonanych robotach;
  • przygotowywanie umów z podwykonawcami;
  • kontrola przestrzegania przez Wykonawcę robót, przepisów bhp;
  • przygotowanie odbiorów wykonanych robót i odbiór robót od Wykonawcy wraz z dokumentacją niezbędną do użytkowania obiektów i urządzeń;
  • przygotowywanie raportów, zestawień i opracowań dla Zarządu.

Wymagania:

  • doświadczenia na stanowisku Kierownik Robót Sanitarnych;
  • mile widziane uprawnienia budowlane sanitarne bez ograniczeń do kierowania i nadzoru,
  • umiejętność posługiwania się komputerem;
  • znajomość programów: Word, Excel, AutoCAD
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy ( kat. B)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o prace lub B2B;
  • Lokalizację biura w centrum Warszawy,
  • Pracę przy ciekawych projektach;

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku polskim klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.