Kierownik robót sanitarnych

Michael Page

Poznań, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

Jeśli posiadasz doświadczenie w zakresie kierowania robotami budowlanymi w branży sanitarnej i chcesz rozwijać się przy realizacjach z obszaru budownictwa kubaturowego zapraszamy do aplikacji!

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, wykonawcy specjalizującego się w realizacjach z obszaru instalacji mechanicznych i sanitarnych z ulokowaniem w Poznaniu szukamy pełnego pasji i zaangażowania Kandydata na stanowisko Kierownik Robót (Instalacje Sanitarne).

Opis stanowiska

  • Planowanie oraz kierowanie pracami z zakresu instalacji sanitarnych dla powierzonych realizacji,
  • Ścisła współpraca z Kierownikiem Kontraktu oraz podwykonawcami,
  • Nadzór nad harmonogramem prac i budżetem,
  • Tworzenie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej, protokołów oraz bieżące dokumentowanie postępu prac,
  • Współpraca z dostawcami, kontrola i planowanie zaopatrzenia, eliminowanie możliwości przestojów.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe oraz uprawnienia budowlane w specjalności sanitarnej,
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku o zbliżonym profilu zawodowym (mile widziane realizacje kubaturowe),
  • Znajomość branży instalacji i urządzeń sanitarnych,
  • Znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office (Excel), AutoCad,
  • Samodzielność i rzetelność, dobra organizacja pracy,
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego mile widziana.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w gronie ekspertów, szkolenia,
  • Udział przy tworzeniu interesujących realizacji,
  • Pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie).
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Poznań
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page