Kierownik robót sanitarnych

Gi Group Poland S.A.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Bydgoszcz
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • analizowanie dokumentacji projektowej instalacji sanitarnych
  • przygotowywanie kosztorysów instalacji sanitarnych
  • nadzór nad robotami budowlanymi dotyczącymi instalacji sanitarnych
  • nadzór nad podwykonawcami oraz prowadzenie bieżących rozliczeń z podwykonawcami i inwestorami
  • opracowywanie dokumentów związanych z prowadzoną budową
  • zarządzanie materiałami oraz sprzętem
  • przygotowanie i nadzór nad terminową realizacja harmonogramu robót

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • wykształcenia wyższego technicznego
  • 3 letnie doświadczenia na podobnym stanowisku
  • doświadczenia w procesie ofertowania/ kosztorysowania
  • znajomości MS Office, AutoCad
  • umiejętności szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów
  • dobrej organizacji pracy własnej i umiejętności zarządzanie czasem pracy podległych pracowników

CO OFERUJEMY?

  • zatrudnienie w opraciu o mowa o pracę
  • atrakycjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód służbowy
  • udział w prestiżowych projektach budowlanych
  • możliwość rozowju zawodowego, awansu w strukturach firmy
  • program szkoleń branżowych
  • benefity: dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, spotkania integracyjne, karty przedpłacone, paczki świąteczne, dofinansowanie studiów podyplomowych, szkoleń i kursów

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.