Kierownik Robót Sanitarnych - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, generalnego wykonawcy specjalizującego się w budownictwie kubaturowym, mieszkaniowym czy użyteczności publicznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Robót SanitarnychMiejsce pracy: Warszawa
ZAKRES ZADAŃ I OBOWIĄZKÓW:
  • uczestniczenie w realizacji inwestycji z branży budownictwa kubaturowego w zakresie instalacji HVAC, wodnokanalizacyjnych, gazowych oraz sieci zewnętrznych i uzbrojenia terenu;
  • sprawowanie nadzoru nad realizacją robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy czy normy jakościowe;
  • tworzenie harmonogramów robót;
  • uczestniczenie w naradach z Inwestorem
  • analiza oraz optymalizacja projektów przetargowych, budowlanych i wykonawczych;
  • przygotowanie ofert, analiza cenowa oraz negocjacje z podwykonawcami;
  • uczestniczenie w odbiorach oraz rozliczeniach - zarówno z Inwestorem, jak i podwykonawcami;

WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe na kierunku Inżynierii środowiska;
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń wodociągowych, kanalizacyjnych, cieplnych, wentylacyjnych oraz gazowych;
  • znajomość programów Autocad, Ms Projekt oraz pakietu Office
  • prawo jazdy kat. B;
  • odpowiedzialność, zorganizowanie oraz samodzielność w działaniu;
  • komunikatywność i zdolności negocjacyjne;
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;

OFERUJEMY:
  • możlwiość rozwoju i uczestniczenia w ciekawych inwestycjach z branży budownictwa kubaturowego;
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + system premiowy;
  • niezbędne narzędznia pracy (laptop, telefon, samochód służbowy);
  • pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe;

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.