Kierownik Robót Sanitarnych - rekrutacja online

HRK S.A.

Gdańsk, pomorskie

HRK S.A.
Kierownik Robót SanitarnychMiejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • Kierowanie robotami budowlanymi zgodnie z przepisami prawa budowlanego,
  • Nadzór na pracą podwykonawców,
  • Zarządzanie zespołem podległych pracowników.

Wymagania:

  • Doświadczenie w kierowaniu robotami na stanowisku kierownika robót lub kierownika budowy,
  • Doświadczenie we współpracy z podwykonawcami,
  • Dobra, praktyczna znajomość prawa budowlanego, prawa pracy i przepisów BHP,
  • Dobra, praktyczna znajomość MS Office, MS Project oraz AutoCAD,
  • Odpowiedzialność, zaangażowanie oraz silna motywacjia do pracy,
  • Dyspozycyjność,
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącym jednym z liderów wśród Generalnych Wykonawców Instalacji Sanitarnych,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, a dodatkowo rozliczenia delegacji i dodatek za rozłąkę,
  • Pakiet benefitów.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.