Kierownik Robót Sanitarnych - rekrutacja online

HRK S.A.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, firmy o ugrudntowanej pozycji działającej jako generalny wykonawca inwestycji budowlanych poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Robót SanitarnychMiejsce pracy: Bydgoszcz

Główne zadania i obowiązki:

  • nadzorowanie procesu realizacji w zakresie robót sanitarnych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy
  • sporządzanie i analiza budżetu, harmonogramu oraz postępu wykonywanych prac
  • nadzorowanie i koordynowanie prac podwykonawców
  • weryfikacja dokumentacji projektowej
  • optymalizacja realizacji robót branży sanitarnej i uzgadnianie z zamawiającym rozwiązań zamiennych
  • ofertowanie oraz prowadzenie negocjacji warunków umowy z podwykonawcami
  • raportowanie postępów prac

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe na kierunku Inżynierii Środowiska
  • minimum 3 lata doświadczenia w koordynacji robót branży sanitarnej
  • mile widziane doświadczenie przy realizacji inwestycji z obszaru zamówień publicznych
  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w zakresie sieci oraz instalacji sanitarnych
  • dobra, praktyczna znajomość prawa budowlanego i przepisów BHP
  • bardzo dobra znajomość MS Office oraz AutoCAD
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie podstawowe + premie kwartalne/kontraktowe
  • niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon)
  • szeroki pakiet benefitów
  • wyjazdy integracyjne, bony świąteczne
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.