Kierownik Robót Sanitarnych Głębokie

Michael Page

Stargard Szczeciński, zachodniopomorskie

Michael Page Michael Page

Kierownik Robót Sanitarnych poszukiwany!

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest jeden z czołowych na rynku Generalny Wykonawca, specjalizujący się w budownictwie przemysłowym, inżynierskim, ekologicznym, mieszkaniowym i użyteczności publicznej.

Opis stanowiska

Zatrudnione osoby będą odpowiedzialne za:

  • analizę dokumentacji technicznych,
  • specyfikowanie materiałów do zamówień,
  • planowanie, organizację i nadzór nad realizacją robót sanitarnych,
  • kontrolę pracy podległych brygad i podwykonawców,
  • zatwierdzanie przerobów,
  • nadzór nad usuwaniem wad i usterek,
  • rozliczanie finansowe robót sanitarnych.

Profil kandydata

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne - instalacje sanitarne,
  • uprawnienia budowlane wykonawcze sanitarne,
  • minimum 3 lata doświadczenia w bezpośrednim wykonawstwie w zakresie robót instalacyjnych jako inżynier lub kierownik robót sanitarnych,
  • znajomość rozwiązań technicznych instalacji wewnętrznych i sieci zewnętrznych,
  • znajomość programów: MS Office, AutoCad

Oferujemy

Oferujemy:

  • stabilną pracę i możliwość rozwoju zawodowego w dużym przedsiębiorstwie budowlanym,
  • udział w realizacji ciekawej inwestycji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet socjalny,
  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Stargard Szczeciński
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page