Kierownik Robót Poznań

Michael Page

Poznań, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

Międzynarodowy generalny wykonawca powierzchni kubaturowych.

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za terminowe wykonanie realizacji projektu we współpracy z Kierownikiem Budowy oraz Kierownikiem Projektu.
  • Nadzór nad realizacją powierzonych zadań pod względem jakości, terminu.
  • Sporządzanie dokumentacji technicznej budowy zgodnie wymogami prawa.
  • Analiza dokumentacji technicznej, opracowanie ofert i budżetów w zakresie powierzonego zakresu.
  • Koordynacja prac firm podwykonawczych.
  • Prowadzenie uzgodnień projektowych oraz technicznych.
  • Zamówienia oraz kontrola dostaw materiałów.

Profil kandydata

  • Wykształcenie kierunkowe - Budownictwo.
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej.
  • Min. 4 -letnie doświadczenie przy realizacji inwestycji budowlanych.
  • Dobra organizacja czasu pracy.
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.
  • Dobre zdolności organizacyjne.

Oferujemy

  • Prywatna opieka medyczna.
  • Grupowe ubezpieczenie na życie.
  • Karta sportowa.
  • Możliwość awansu w strukturach.
  • Realizacja ciekawych projektów budowlanych w międzynarodowych strukturach.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Poznań
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page