Kierownik prac pielęgnacyjnych terenów zieleni

Ogrodownia Sp. z o.o.

Wólka Kosowska k/ Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

FIRMA OGRODOWNIA SP. Z O.O. szuka osoby na stanowisko:

Kierownik robót ogrodniczych i prac pielęgnacyjnych terenów zieleni

Opis stanowiska:

  • koordynacja i nadzór prac ekip sprawujących pielęgnację i serwis gwarancyjny terenów zieleni wokół biurowców, osiedli mieszkaniowych, przestrzeni publicznych

Oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości roślin
  • bardzo dobrej znajomości systemów automatycznego nawadniania
  • umiejętności rozpoznawania chorób i szkodników roślin oraz stosowania środków ochrony
  • umiejętności nawożenia roślin
  • znajomości podstawowych programów komputerowych (mile widziany AutoCad)
  • prawa jazdy kat. B
  • dyspozycyjności
  • komunikatywności
  • rzetelności w wykonywaniu obowiązków,

Oferujemy

  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • dobrą atmosferę i możliwość rozwoju zawodowego
  • samochód służbowy, telefon, laptop

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się projektowaniem i realizacją obiektów architektu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca fizyczna, Praca Inżynieria