Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM Sp. z o.o.
Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM Sp. z o.o. Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM Sp. z o.o. Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM Sp. z o.o. Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM Sp. z o.o. Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM Sp. z o.o. Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM Sp. z o.o. Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM Sp. z o.o. Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM Sp. z o.o. Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM Sp. z o.o. Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM Sp. z o.o. Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM Sp. z o.o. Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM Sp. z o.o. Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM Sp. z o.o. Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM Sp. z o.o. Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM Sp. z o.o. Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM Sp. z o.o. Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM Sp. z o.o. Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM Sp. z o.o. Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM Sp. z o.o. Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM Sp. z o.o. Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM Sp. z o.o.
Spółka Dolkom z siedzibą we Wrocławiu należy do grupy kapitałowej PKP PLK S.A. Posiada ponad 60-letnie doświadczenie w realizacji napraw nawierzchni kolejowej, profesjonalny sprzęt i bogate zaplecze maszyn o dużej wydajności oraz wykwalifikowaną kadrę techniczną i zarządzającą.
Poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

KIEROWNIK ROBÓT MOSTOWYCH

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • bezpośredni nadzór nad realizacją robót mostowych
  • planowanie i koordynowanie robót w oparciu o wymogi projektowe, specyfikację techniczną, terminy umowne
  • organizowanie i nadzorowanie prac zgodnie z przepisami BHP
  • bieżące monitorowanie założonego budżetu
  • monitorowanie, kontrola harmonogramów i dokumentacji technicznej
  • sporządzanie dokumentacji budowlanej
  • przygotowywanie materiałów odbiorowych i dokumentacji powykonawczej
  • rozliczanie robót z Zamawiającym i z Podwykonawcami
  • zamawianie materiałów
  • rozliczenie z realizacji robót

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne z kierunku budownictwo
  • uprawnienia budowlane w specjalności mostowej do kierowania robotami budowlanymi
  • 2 lata doświadczenia przy realizacji robót mostowych
  • dobra znajomość obsługi MS Office
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, zdolności organizacyjne i umiejętność pracy pod presją czasu
  • gotowość do pracy w delegacji - Dolny Śląsk
  • stan zdrowia pozwalający na wykonywanie czynności służbowych
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • zdobycie doświadczenia
  • dofinasowanie dokształcania
  • szeroki wachlarz świadczeń pozapłacowych:
  1. ubezpieczenia zdrowotne,
  2. pakiety medyczne
  3. ulgi na przejazdy kolejowe do 99%
  4. karty multisport
  5. dofinansowanie do wczasów i wycieczek

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.