Kierownik Robót Mostowych ds. Gwarancji i Odbiorów

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za uczestnictwo w przeglądach gwarancyjnych i odbiorach robót oraz weryfikacje zgłaszanych usterek

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest czołowa organizacja specjalizująca się w w wymagających projektach infrastrukturalnych oraz miejskich.

Opis stanowiska

  • Uczestnictwo w przeglądach gwarancyjnych i odbiorach robót organizowanych przez Zamawiających i Nadzory Inwestorskie
  • Przeprowadzanie przeglądów własnych, sprawdzających prawidłowość użytkowania i konserwacji robót przez Zamawiających oraz po wystąpieniu nagłych zjawisk atmosferycznych
  • Weryfikacja usterek zgłaszanych przez Zamawiających i Nadzory Inwestorskie
  • Podejmowanie działań wobec Zmawiających zmierzających do odstąpienia przez nich od zgłaszanych, niezasadnych roszczeń gwarancyjnych
  • Organizacja i nadzorowanie prawidłowości usuwania wad wykonawczych, egzekwowanie od podwykonawców usuwania wad
  • Optymalizacja kosztów usuwania wad wykonawczych
  • Udział w odbiorach robót, w których najczęściej występują wady wykonawcze w trakcie realizacji kontraktu

Profil kandydata

  • Ukończone studia na kierunku budownictwo
  • Min. 3-letniego doświadczenia zawodowego na stanowisku kierownika robót mostowych
  • posiadania uprawnień do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności mosty
  • umiejętności organizacyjnych i negocjacyjnych
  • podstawowej znajomości Warunków Kontraktowych FIDIC, prawa budowlanego oraz kodeksu cywilnego w zakresie zobowiązań gwarancyjnych i rękojmi za wady
  • Znajomość metod i technik budowlanych, doświadczenie zawodowe przy projektach infrastrukturalnych w sekcji mostowej
  • Otwartość na wiedzę oraz zdobywanie nowych doświadczeń

Oferujemy

  • Zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Realny wpływ na globalny rozwój przedsiębiorstwa
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, o bardzo dobrej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe)
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page