Kierownik Robót Montażowych (modernizacja urządzeń dźwigowych)

OTIS Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

OTIS to lider na rynku produkcji, montażu i konserwacji wind, schodów oraz chodników ruchomych. Dostarczamy zaawansowane i kompleksowe rozwiązania oraz usługi, które sprawiają, że budynki są bezpieczne i komfortowe w użytkowaniu.
W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Główne obowiązki:

  • Zarządzanie procesem modernizacji urządzeń dźwigowych,
  • Planowanie prac wewnętrznych zespołów oraz firm podwykonawczych,
  • Nadzór nad poprawnością oraz terminowością wykonywanych prac modernizacyjnych,
  • Zarządzanie budżetami realizowanych projektów,
  • Forecastowanie wyników oraz optymalizowanie kosztów,
  • Udział w przygotowaniu oraz praca z dokumentacją projektową,
  • Współpraca z klientami firmy przy realizowanych projektach modernizacji urządzeń.

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w branży technicznej przy prowadzeniu projektów,
  • Doświadczenia w pracy z firmami podwykonawczymi,
  • Wykształcenia wyższego technicznego o profilu elektrycznym/mechanicznym/budowa maszyn lub zbliżone kierunkowe,
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych oraz rozwiązywania problemów,
  • Samodzielności w działaniu, systematyczności oraz doskonałej organizacji i planowania pracy własnej,
  • Umiejętności podejmowania decyzji,
  • Dynamiki w działaniu oraz nastawienia na wynik,
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z bogatym pakietem benefitów,
  • Rozwój zawodowy, możliwość zdobywania wiedzy i doświadczenia.
Prosimy o przesłanie CV klikając na przycisk APLIKUJ.