Kierownik Robót, Majster, Inżynier

PBDI S.A.

Toruń, 87-100, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

- kontrola i nadzór nad prawidłową realizacją prac z zakresu budownictwa drogowego
- zarządzanie zespołem pracowników, przestrzeganie harmonogramu robót
- współpraca z dostawcami i podwykonawcami robót
- rozliczanie kosztów budowy, prowadzenie dokumentacji

Wymagania

- poszukujemy Kierowników, Majstrów, Inżynierów z całej Polski
- wykształcenie kierunkowe – budowlane ze znajomością branży drogowej,
- znajomość branży budowlanej - szczególnie w zakresie robót ziemnych i drogowych,
- umiejętność nawiązywania kontaktów,
- dobra organizacja pracy,
- umiejętność kierowania zespołem pracowników,
- umiejętność podejmowania trafnych decyzji pod presją czasu,
- dyspozycyjność, zaangażowanie oraz silna motywacja do pracy

Prezentacja firmy

PBDI specjalizuje się w realizacji projektów w sektorze energetyki odnaw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Kadra zarządzająca