Kierownik robót (kubatura)

Gi Group Poland S.A.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Gi Group działa w Polsce od 2007 roku i pomaga blisko 150 000 osobom rocznie znaleźć zatrudnienie.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Aktualnie dla jednego z naszych klientów, dużej, renomowanej firmy z branży budowlanej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Kierownik Robót (kubatura)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • planowanie, kierowanie i nadzorowanie robót na budowie,
  • współpraca z inwestorem, podwykonawcami i dostawcami, koordynacja pracy podwykonawców,
  • udział w procesie ofertowania (analiza dokumentacji, zapytania ofertowe, kalkulacja ceny),
  • tworzenie dokumentacji kontraktowej,
  • zarządzanie gospodarką materiałową na budowach,
  • zarządzanie kontraktem pod kątem finansowym i technicznym,
  • prowadzenie dokumentacji budowy, a także sporządzanie dokumentacji powykonawczej.

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • wykształcenia wyższego technicznego (inżynieria środowiska, instalacyjne),
  • doświadczenia na stanowisku Kierownika Budowy lub Kierownika Robót przy realizacji inwestycji z zakresu gospodarki wodno-ściekowej i/lub przemysłu,
  • uprawnień budowlanych do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie w specjalności instalacyjnej lub konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń,
  • znajomości przepisów prawa budowlanego, rozporządzeń oraz norm branżowych,
  • praktycznej umiejętności wyceny i kosztorysowania robót w branży instalacji przemysłowych,
  • umiejętności zarządzania zespołami pracowników i podwykonawców,
  • dobrej znajomości rynku podwykonawców i dostawców sektora przemysłowego,
  • biegłej znajomości pakietu MS Office w szczególności MS Excel, a także AutoCAD,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjności i mobilności.

CO OFERUJEMY?

  • zatrudnienie bezpośrednio u Klienta,
  • atrakcyjny system premiowy,
  • opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie na życie,
  • dodatkowy dzień urlopu za urodziny,
  • ciekawy program szkoleń.
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.