Kierownik Robót Konstrukcyjnych - Deweloper Mieszkaniowy - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, polskiej spółki deweloperskiej realizujaćej inwestycje w Warszawie i okolicach, poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko:

Kierownik Robót Konstrukcyjnych - Deweloper MieszkaniowyMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  •     Nadzór i koordynację prac budowlanych na powierzonym projekcie
  •     Realizację prac zgodnie z harmonogramem
  •     Bieżące monitorowanie wskaźników finansowych projektu i ich optymalizacja
  •     Kontrola prawidłowości dokumentacji technicznej, kosztorysów, protokołów odbioru i rozliczeń,
  •     Dbanie o bezpieczeństwo i higienę pracy, zabezpieczenie p. poż na budowie
  •     Prowadzenie dokumentacji budowy
  •     Planowanie i koordynację robót realizowanych przez podwykonawców
  •     Prowadzenie negocjacji z potencjalnymi podwykonawcami
  •     Zarządzanie podległymi pracownikami
  •     Ścisłą współpraca z kierownikiem projektu, projektantami i inspektorami nadzoru

Wymagania:

  •    Wykształcenie wyższe kierunkowe - budownictwo
  •   Doświadczenie zawodowe w realizacji projektów budownictwa mieszkaniowego na stanowisku kierownika budowy
  •     Bardzo dobra znajomość prawa budowlanego
  •     Bardzo dobra organizacja pracy
  •     Zdolności analityczne i negocjacyjne
  •     Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  •     Umiejętności menedżerskie
  •     Umiejętność obsługi programów NormaPro i AutoCAD
  •     Uprawnienia Konstrukcyjno-Budowlane

Nasz Klient oferuje:

  •     Pracę w stabilnej organizacji
  •     Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  •     Współpraca oparta o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  •     Niezbędne narzędzia pracy
  •     Ambitne i profesjonalne środowisko pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.